Запрошуємо долучитися до онлайн-зустрічі «Декомунізація та деколонізація Миколаєва: проблеми і пошук рішення» з Юрієм Котляром

Запрошуємо всіх охочих студентів і викладачів Чорноморського національного університету імені Петра Могили долучитися до онлайн-зустрічі «Декомунізація та деколонізація Миколаєва: проблеми і пошук рішення» з доктором історичних наук, професором Юрієм Котляром.

Юрій Котляр розвіє міфи щодо історії заснування міста Миколаєва, розгляне існуючі проблеми навколо процесів дерусифікації та деколонізації топоніміки міста та запропонує шляхи їх вирішення.

Зустріч реалізована в рамках проєкту «Деколонізація: переосмислення імперського минулого в публічному просторі Миколаєва», що реалізується Платформою MY ART у партнерстві з Агенцією розвитку Миколаєва за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна.

Коли? – 24 травня 2023 року.

Початок о 18.00.

Де? – Онлайн, за попередньою реєстрацією.