Юридичний факультет підписав Меморандум про співпрацю з ГО «Об’єднання юристів України»

Цього року #ErasmusDays відбудуться протягом 14 – 19 жовтня по всій Європі та світу, зокрема і в Україні!

Для нашої держави вони є важливою подією, можливістю представити проєкти Програми та їх вплив на індивідуальному, інституційному та національному рівнях.

Ці дні тривають під гаслом «Стійкість та згуртованість», адже кожен Еразмусівець, кожен представник громади та суспільства стійко та згуртовано виборює своє право на європейські цінності та розбудову нової України!

Для команди проєкту Еразмус+ (ERASMUS Jean Monnet) «Антикорупційні європейські стандарти як запорука формування громадянського суспільства» –це можливість поділитися власним досвідом втілення проєкту в освітньому просторі задля формування громадянського суспільства, вільного від корупції.

1 жовтня 2024 минув рік з моменту початку реалізації проєкту – і вже є успіхи й досягнення.

18 жовтня 2024 року у рамках реалізації грантової угоди команда проєкту та колектив юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили підписала Меморандум про співпрацю з ГО «Об’єднання юристів України», керівником якої є випускник юридичного факультету, нині аспірант – Дмитро Щоголев.

Відповідно до пунктів Меморандуму передбачена низка пунктів, зокрема розробка та проведення спільних семінарів, конференцій, тренінгів, вебінарів, круглих столів та інших заходів із правової тематики, у тому числі щодо впровадження європейських антикорупційних стандартів, а також виступи з семінарськими та лекційними заняттями перед студентами Юридичного факультету щодо запобігання корупційним проявам.

Проведення спільних заходів щодо запобігання корупції, формування високих моральних засад доброчесності, справедливості, неупередженості важливе й також під час проходження практики на базі ГО студентами Університету.