Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили успішно збільшив ліцензійну кількість місць на магістратурі

Юридичний факультет ЧНУ є провідним освітнім і науковим юридичний закладом Миколаївського регіону, який систематично готує висококваліфікованих юристів для всього Півдня України.

Вступна компанія попереднього 2023/2024 року в черговий раз визначила лідерство Юридичного факультету в Миколаївському регіоні. Кількість зарахованих вступників на спеціальність 081 «Право» на бакалаврат і магістратуру є більшою ніж сумарно в усіх інших юридичних закладах регіону.

Зокрема кількість охочих випускників-бакалаврів з права вступати на магістратуру і одержувати якісні знання в «Миколаївській Могилянці» перевищила навіть кількість наявних місць на магістратурі. При ліцензійному обсязі попереднього року магістратури за спеціальністю «Право» у 50 місць кількість заявок щодо вступу була більшою в півтора рази.

Тому факультет у 2024 році подав до МОН України заяву на ліцензування збільшення ліцензійного обсягу магістратури зі спеціальності «Право» – і за результатом виїзної ліцензійної експертизи Міністерства науки і освіти України юридичний факультет успішно збільшив ліцензійну кількість місць на магістратурі «Право» до 100 місць.

Враховуючи найбільшу в регіоні кількість бюджетних і контрактних місць на спеціальності 081 «Право» і помірну вартість контракту на бакалавраті та магістратурі, юридичний факультет має можливість надати якісну правничу освіту будь-якій зацікавленій особі.