Вступ до університету, майже 800 заяв за 4 дні: триває вступна кампанія

19 липня 2024 року стартував прийом заяв на навчання на бакалавраті в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили.

Усі охочі абітурієнти можуть подати сумарно 15 заяв за всіма джерелами фінансування, із яких лише п’ять за кошти державного чи регіонального бюджету, тобто на бюджетну форму навчання.

Станом на першу годину прийому заяв їх кількість складала більше 30. Як зазначає відповідальний секретар Приймальної комісії Вікторія Чорна, за вихідні така цифра значно зросла – майже 800 (станом на ранок 23 липня).

Ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко переконаний, що цьогоріч будуть затребуваними спеціальності, які користуються попитом у всій Україні, зокрема це всі напрямки комп’ютерних наук, психологія, філологія та переклад, медичні спеціальності та підготовка освітніх кадрів, а також право, економіка та журналістика.

Окремо виділяють нові спеціальності в ЧНУ імені Петра Могили, що стосуються підготовки педагогічних кадрів – майбутніх учителів та наставників:

«Такі спеціальності є особливими, тому що на них вступають не лише ті, хто будуть працювати вчителями, а й матиме знання й навички в декількох сферах – історії та правознавстві, математиці й інформатиці, фізиці й астрономії, інформатиці, мовах чи літературі. Саме таке поєднання, як показує досвід, дозволить майбутнім випускникам охопити більше пропозицій на ринку праці», – говорить Леонід Клименко.

Нагадуємо, що подати зави для вступу можна до 18:00 31 липня.

Обирайте Чорноморський національний університет імені Петра Могили та розпочніть своє успішне майбутнє вже зараз!

Контакти для консультації:

Матеріал підготувала Анна Джежар