Візит Генерального консула Республіки Польща в Одесі Катажини Солек до Чорноморського національного університету імені Петра Могили з нагоди 25- річного ювілею закладу

З нагоди ювілею ЧНУ імені Петра Могили привітати наш університет приїхали ректори провідних ЗВО України та представники країн-партнерів (Болгарія, Словаччина, Польща). Серед гостей була Генеральний консул Республіки Польща в Одесі Катажина Солек. Вона виступила з промовою  та наголосила на актуальності партнерства Могилянки з кращими університетами  Польщі.

Також у рамках роботи Українсько-польського науково-дослідного інституту відбувся брифінг на тему українсько-польської співпраці за участі Катажини Солек. Було обговорено плани на майбутнє, серед яких відкриття виставки про життя генерала Юліана Анджея Малюшека Руського та онлайн-конференції професорів.

Брифінг можна переглянути за посиланням

Також професор з Університету Ка Фоскарі (Венеція, Італія), із яким  співпрацює ЧНУ імені Петра Могили, переказав університету  слова привітання (англійською):

Dear Professor Klimenko and dear colleagues, congratulations for the 25th anniversary of the Black Sea National University and long life to the institution. It is nice to see how much enthusiasm professors and students always put into it, and the way the university has grown during these years. I also hope that Ca’ Foscari University has been of some help for your teachers and students and that our collaboration will continue for the years to come. Good luck and have a nice celebration day – Paolo Biagi.

Переклад:

Дорогий Професоре Клименко й дорогі колеги, вітаю Вас із 25 річницею Чорноморського національного університету ім. Петра Могили й довгим життям інституції. Приємно бачити, як багато ентузіазму професори та студенти постійно вкладають в університет та його зростання протягом цих років. Я також сподіваюся, що Університет Ка Фоскарі (Ca’ Foscari University) у певній мірі допомагає викладачам та студентам і що наша співпраця продовжиться і в наступні роки. Бажаю удачі й гарного свята! (Паоло Біаджі)

Професор з Університету Ка Фоскарі -Паоло Біаджі