Вітаємо з конвокацією Національний університет «Києво-Могилянська академія»!

Колектив Чорноморського національного університету імені Петра Могили вітає випускників, викладачів та співробітників Національного університету «Києво-Могилянська академія» з конвокацією 2023!

Шановні колеги, у такий складний час ви не опускаєте руки і продовжуєте розвивати освіту та науку України, дарувати їй нових фахівців.  Ваша енергія, терпіння і професіоналізм надихають продовжувати працювати на благо нашої країни. Дякуємо за вашу плідну працю!

Шановні випускники! У цей особливий день, коли ви виходите на новий етап свого життя, вітаємо від щирого серця вас з конвокацією. Ви подолали важкі випробування, здобули цінні знання та вміння, і тепер стаєте гордими випускниками такого чудового закладу, як Національний університет «Києво-Могилянська академія»!