Вітаємо з Днем філолога! У ЧНУ імені Петра Могили минув тематичний концерт

Без мови неможливе існування нації. Плекання мови – справа справжнього філолога. Традиційно 25 травня відзначається професійне свято – День філолога.

У п’ятницю, 24 травня, в актовій залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили студентство та викладачі зібралися на святковий концерт та нагородження кращих майстрів слова серед студентів та наставників.

Привітати кожного з професійним святом завітали перший проректор ЧНУ Юрій Котляр, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Алла Коваль, проректор з наукової роботи Роман Дінжос та в.о. декана факультету філології Ірина Даниленко. До вітального слова для колег долучилася студдекан Богдана Левицька.

Для всіх присутніх виступали студенти різних факультетів нашого університету, зокрема оновлений склад творчого колективу «Могилянка FAMILY» із фіналом шоу «Танці з зірками. Philological edition», студент п’ятого курсу факультету філології Костянтин Грішутін із декламуванням поезії Василя Сосюрченка.

Також привітати наших філологів прийши наші друзі з Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв.

Головним аспектом сьогоднішнього концерту стало нагородження кращих філологів нашого університету!

Ми вітаємо всіх майстрів слова та зичимо кожному наснаги та творчого натхнення!