Вітаємо студентку 3-го курсу спеціальності «Психологія» Барановську Анастасію з призначенням академічної стипендії Президента України!

Наказом Міністерства освіти і науки України № 1037 від 29.09.2021 р. студентці 3-го курсу спеціальності 053 «Психологія» Чорноморського національного університету імені Петра Могили Анастасії Барановській призначено академічну стипендію Президента України на І семестр 2021/2022 навчального року.

Академічні стипендії Президента України призначають студентам-відмінникам закладів вищої освіти України, які найбільше відзначилися в навчальній та науковій діяльності.

Барановська Анастасія має середній бал не менше 98, активно займається науковою роботою, бере участь у науково-практичних конференціях, психологічних форумах та займається самоосвітою.

Щиро вітаємо Анастасію та викладацький склад кафедри психології із такою високою відзнакою та бажаємо подальших звершень!