Вітаємо студента ЧНУ Дмитра Чернецького з перемогою на Чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное

Чорноморський національний університет імені Петра Могили пишається своїми студентами-переможцями, які досягають успіхів у різних сферах суспільного життя, зокрема у спорті.

Щиро вітаємо студента факультету фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили Дмитра Чернецького, що здобув 1 місце на Чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное С-2 на дистанції 19 км. Змагання присвячені пам’яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка, які проходили 7-10 травня у місті Вінниця.

Це видатне досягнення є свідченням не лише виняткового таланту Дмитра, але й його наполегливої праці, відданості спорту та бездоганної підготовки.

Окремо висловлюємо щиру подяку тренерам-викладачам, які підготували Дмитра до цієї перемоги: Ларисі Ніколаєвій, Євгену Ніколаєву, Анатолію Затуливітеру та Олександру Шевченку.

Ваша професійна майстерність, знання та досвід стали ключовими факторами у цьому тріумфі.

Бажаємо Дмитру не зупинятися на досягнутому й надалі підкорювати нові вершини спортивної майстерності!