Вітаємо проректора з науково-педагогічної роботи та питань розвитку ЧНУ ім. Петра Могили Миколу Клименка з призначенням стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти

Колектив Чорноморського національного університету імені Петра Могили вітає доктора медичних наук, професора кафедри медичної біології та фізики, мікробіології, гістології, фізіології та патофізіології Навчально-наукового медичного інституту, проректора з науково-педагогічної роботи та питань розвитку ЧНУ ім. Петра Могили Миколу Клименка з призначенням  стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти.

Зауважимо, що стипендія Кабінету Міністрів України призначається довічно кращим науково-педагогічним працівникам закладів вищої освіти.

Ми пишаємося здобутками шановного Миколи Олексійовича! Зичимо йому невпинної активної та цікавої праці!