Вітаємо новоспечених студенів: у ЧНУ імені Петра Могили вручили ваучери на навчання

Навчатися завжди актуально, корисно, цікаво та захопливо.

У вівторок, 1 жовтня 2024 року, до загального числа студентів Чорноморського національного університету імені Петра Могили долучилася нова група здобувачів вищої освіти, які навчатимуться безоплатно за спеціальністю «Психологія» – за ваучерами від Миколаївського обласного центру зайнятості.

Ваучер – документ встановленого зразка, що дає особі відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» право на перепідготовку, підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, спеціалізацію, підвищення кваліфікації в навчальних закладах чи у роботодавця.

Отримати ваучер можуть окремі категорії громадян (люди старшого покоління, внутрішньопереміщені особи тощо), які при цьому мають професійну-технічну чи вищу освіту, не зареєстровані в службі зайнятості як безробітні та не проходили навчання за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття протягом останніх трьох років.

Привітати новоспечених студентів завітали ректор нашого університету Леонід Клименко та директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько:

«Здобувати освіту в ЧНУ імені Петра Могили – це хороше рішення, адже цей університет продовжив свою роботу навіть у найнебезпечніший етап війни в 2022 році. Навчання за ваучерами – це внесок не тільки в професійний розвиток, але й загально в суспільство», – говорить Дмитро Оборонько.

Зауважимо, що ЧНУ імені Петра Могили вже тривалий час співпрацює з Миколаївським обласним центром зайнятості, долучаюсь до різногалузевих заходів.

Ми пишаємося тим, що можемо сприяти розвитку фахівців, які обирають цей шлях!

А новим здобувачам вищої освіти зичимо успіхів у навчанні та щоденного натхнення!