Викладачі ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у конференції «Інноваційні підходи в освіті: інтеграція неформального навчання у класичні освітні практики»

2 жовтня 2024 року завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення, кандидат технічних наук Євген Давиденко, кандидатка історичних наук, доцентка кафедри історії Яна Гаргаун та кандидат політичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Ірина Тихоненко взяли участь у конференції «Інноваційні підходи в освіті: інтеграція неформального навчання у класичні освітні практики».

Організатором заходу є Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

Під час зустрічі підіймали питання розвитку молоді, зокрема можливостей впровадження неформальної освіти у звичну освітянську практику. Створення механізму поєднання цих двох форм освіти, що дозволить молоді набувати нові так звані soft-skills, ставати більш комунікабельними, розширювати свій потенціал та не лише використовувати здобуті знання у житті, а й залучити, «зарахувати» їх результати при навчанні в університеті. Питання є актуальним, проте потребує подальшого розвитку і впровадження.

Результатом конференції стало створення робочої групи, яка в подальшому буде займатися розробкою рекомендацій для інтеграції неформальної освіти в освітню політику та сприяння її поширенню на регіональному рівні.