Відкриття виставки «Крим – це Україна»

З нагоди 25 річниці Дня Збройних Сил України в Чорноморському національному університеті ім. Петра Могили відбулось урочисте відкриття виставки «Крим – це Україна».

Захід розпочали ректор університету Леонід Клименко, заступник міського голови Юрій Степанець, начальник управління культури та національностей та релігій Михайло Димитров. На відкриття завітав і приватний колекціонер Вадим Юрлов. Серед робіт, представлених на виставці, є і картини з його приватної колекції.

На виставці представлені роботи українських митців, що зображують Крим. Серед авторів картин є кримчани. Наприклад,  роботи  братів Сергія та Ігора Поздєєвих, Заслуженого художника АРК Олександра Шурінова, його учня Андрія Іноземцева. Андрій Вікторович став шанованим гостем на виставці. Він залюбки надав свої роботи для всезагального огляду.

А ось Сергій Шаповалов приїжджав до Криму з Кропивницького, а його брат Анатолій – зі старовинного козацького села Аджамка. Та їх мариністичні роботи такі сильні, емоційні, що, здається, ці майстри все життя прожили в Криму і писали кримські краєвиди. Дуже яскраві й картини Леоніда Заборовського – художника з Чернігівщини. Сумчанин Олександр Чередниченко своїми полотнами дуже колоритно розповідає глядачам про Крим. В експресивній манері працює харків’янин Юрій Вінтаєв,  роботи якого сповнені внутрішньої музикальності.

На відкритті усі присутні могли насолоджуватись грою духового оркестру Збройних Сил України. На захід завітали і солдати нашої армії, які неперестанно стверджували: «Крим – це Україна»

Ця виставка – нагадування нам про те, що ми є нащадками великої культури, що покликані зберегти та примножити її традиції.

Протягом трьох тижнів усі охочі можуть відвідати галерею Чорноморського національного університету імені Петра Могили, аби насолодитись картинами. Приходьте самі і приводьте з собою друзів.

V1 V2 V3 V4 V5 V6 V7