Відбувся захист практики студентів-політологів четвертого курсу

11 травня 2023 року відбувся захист практики студентів-політологів четвертого курсу. Здобувачі освіти мали нагоду проходити практику на базі навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштування Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Керівницею практики від кабінету виступила Людмила Опанасенко. Вона запропонувала студентам продумати концепцію піар-компанії факультету політичних наук. Практична цінність такого завдання полягає в тому, що у результаті студенти матимуть готовий шаблон, який в подальшому зможуть використовувати, адже структура піар-концепції однакова усюди.

Протягом практики студенти, зважаючи на тематику їхніх дипломних робіт, розробляли три аспекти концепції, які вони презентували в онлайн-форматі. До цих аспектів належать технологічний, соціально-управлінський та фінансовий.

Презентації студентів слухали декан факультету політичних наук, кандидатка історичних наук, доцентка Анастасія Хмель, кандидатка психологічних наук, доцентка б.в.з. Людмила Опанасенко, кандидатка соціологічних наук, доцентка Вікторія Чорна, начальник Навчально-методичного відділу, старший викладач Сергій Шкірчак.

«Ми орієнтовно знаємо, як бачили це завдання студенти, але цікаво побачити зворотну сторону, чим вони живуть, як бачать своє студентське життя», – прокоментувала свої очікування Людмила Опанасенко.

Керівниця практики сподівається, що кожен студент, який проходить практику на базі навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштування, набуде практичних навичок та компетенцій. Після представлення практики здобувачі освіти можуть завантажити результати своєї роботи на таку платформу, як LinkedIn, щоб продемонструвати роботодавцям наочно наявність отриманих у процесі практики компетенцій.

«Хочеться, щоб вони були сміливими, впевненими в собі, вірили в свій потенціал та розкривали його кожну хвилину. І хоча, насправді, такі завдання – це неймовірна напруга, але я сподіваюсь, що після виконання та презентації такого завдання студенти ще й отримають задоволення», – додає керівниця практики.

До заходу доєдналися не тільки студенти, що представляли свою практику, а й представники інших курсів та спеціальностей факультету політичних наук.

Презентація була змістовною та цікавою, сподіваємося, що такий захід стане традиційним для структурного підрозділу.