Відбувся захист навчальної практики -1 та навчальної практики-2 в студентів-геодезистів

21 червня 2024 року у студентів першого та другого курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» підійшла до завершення Навчальна практика-1 та Навчальна практика-2, керівником якої був викладач кафедри управління земельними ресурсами Дмитро Стерлєв.

Навчальна практика-1 та Навчальна практика-2 проходила в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили на території внутрішнього дворику 10 корпусу.

Студенти на практиці отримали практичні навички роботи з геодезичними приладами, оволоділи технікою виконання на місцевості різних геодезичних прийомів, а також ознайомились з організацією польових робіт. Також студенти виконували геодезичні вимірювання, а потім опрацьовували їх в камеральних умовах.

Крім того, здобули навички працювати із сучасним геодезичним обладнанням як самостійно під наглядом керівника практики, так і в команді, виконуючи певний спектр польових робіт.

Навчились здійснювати рекогносцировку місцевості, закріплювати точки планово – висотного обґрунтування, прокладати теодолітні ходи, здійснювати кадастрове знімання території.

На завершальному етапі практики студенти склали звіти та успішно їх захистили.