Відбулася зустріч із бардом, поетом-піснярем Віктором Коваленком

9 березня 2024 року виповнюється 210 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, видатного українського поета, письменника й художника.

Його твори звучать різними мовами, а творчістю захоплюється не одне покоління.

У межах проведення тижня, присвяченого Т. Г. Шевченку, 13 березня 2024 року в читальній залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулася зустріч із бардом, поетом-піснярем Віктором Коваленком.

Організаторами заходу стали колектив факультету філології та бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили, а також керівник культурно-мистецького центру Іван Носик.

Захід розпочав перший проректор нашого університету Юрій Котляр.

Долучилася до заходу представниця бард-клубу любителів авторської пісні «Біла ворона», виконавиця Оксана Шевченко, яка виконала декілька композицій.

У доробку поета-пісняра Віктора Коваленка чимала кількість авторських пісень із патріотичним спрямуванням, а також покладених композицій на слова Великого Кобзаря. Більшість із них він виконав для присутніх творчого вечору.

Дякуємо організаторам за зустріч та нашому запрошеному гостю за можливість відчути тепло пісенного слова!