Відбулася настановна конференція з Педагогічної практики-2 за схемою «Менторство молодих учителів»

21 вересня 2024 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили в межах проєкту ЄС Еразмус+ 101082696-PROMENT «Сприяння професійній освіті та активній участі студентів через становлення комплексної системи менторства та тьюторства у ЗВО» відбулася Настановна конференція з Педагогічної практики-2 для студентів четвертого курсу (446С група) спеціальності 014 «Середня освіта».

Модератором зустрічі  «Менторство у структурі Педагогічної практики-2» стала  Галина Косарєва, керівник практики, а також освітній  ментор  від ЧНУ імені Петра Могили.

Менторами зі школи стали вчителі-практики з Миколаївського ліцею №38: Тетяна Коваль, Галина Ткаченко, Ірина Харинонова.

Під час робочої зустрічі визначили мету практики, її завдання, напрями діяльності менті у ліцеї протягом п’яти тижнів.

Також окреслили роль керівника / ментора, його завдання на період практики, а також функції наставника задля ефективної взаємодії між усіма учасниками навчального процесу.

Під час зустрічі студенти надихнулися історіями успіху, ознайомилися з різновидами завдань на практиці, отримали поради менторів щодо виконання індивідуальних творчих робіт.

Тож чекаємо на продуктивну імплементацію фахових  знань менті під час проходження педагогічної практики у ЗСО.