Відбулася друга зустріч менторів та менті за схемою «Менторство молодих учителів»

17 червня 2024 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили в межах проєкту ЄС Еразмус+ 101082696-PROMENT «Сприяння професійній освіті та активній участі студентів через становлення комплексної системи менторства та тьюторства у ЗВО» відбулася друга зустріч менторів та менті за схемою «Менторство молодих учителів».

Модератором зустрічі стала Ольга Жвава, керівник навчальної практики-1 для студентів 146-С, 146-У груп.

Під час розмови визначено мету практики, завдання й прогнозовані результати. Окреслено роль керівника / ментора, його завдання на період практики, а також функції наставника задля ефективної комунікації й досягнення результату. Студенти запропонували методи взаємодії у сфері менторської діяльності під час навчальної практики-1.

На зустрічі всі студенти надихнулися історіями успіху, обрали індивідуальні завдання, отримали поради щодо виконання індивідуальних завдань. Чекаємо на наступні зустрічі й неперевершені результати!