Вічна пам’ять загиблому захиснику України, випускнику ЧНУ імені Петра Могили Олегу Кравцю

Колектив Чорноморського національного університету імені Петра Могили висловлює співчуття рідним та близьким нашого випускника Олега Кравця.

Олег народився у Львові, але жив довгий час у Миколаєві, навчався в Навчально-науковому інституті післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили за спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

У 2014-2015 роках Олег Кравець був учасником АТО, але натрапив на розтяжку та втратив ногу. Після довгої реабілітації він повернувся до активного життя, брав участь в «Іграх нескорених», займався політикою та мав активну громадську позицію, був заступником голови облорганізації партії Батьківщина.

Після початку повномасштабного вторгнення Олег знову пішов захищати Україну в складі своєї 28-мої окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, з якими воював у 2014-2015 роках.

Світла пам’ять нашому захиснику!