Успішно акредитовано освітньо-професійну програму «Геодезія та землеустрій» на факультеті економічних наук

Чорноморський національний університет імені Петра Могили вкотре довів високу якість забезпечення освітнього процесу!

28 травня 2024 року на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти прийнято рішення про акредитацію освітньо-наукової програми «Геодезія та землеустрій» зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

Щиро вітаємо гаранта освітньої програми Лева Перовича, кафедру управління земельними ресурсами, професорсько-викладацький колектив факультету економічних наук та ЧНУ імені Петра Могили, адміністрацію факультету університету з успішним проходженням акредитації.

Дякуємо кожному, хто був причетний до цієї події, за ефективну та злагоджену командну роботу, а також за професіоналізм та компетентність!