Урочисте вручення студентських квитків першокурсникам

22 жовтня 2024 року в читальному залі ЧНУ імені Петра Могили відбулась урочиста церемонія вручення студентських квитків студентам першого курсу факультету політичних наук.

Із вітальним словом виступив ректор ЧНУ Леонід Клименко, який підкреслив значимість студентського квитка як офіційного документа, що підтверджує статус студентів.

Разом із ректором квитки вручала декан факультету політичних наук Анастасія Хмель.

Після офіційної частини першокурсники взяли участь у тематичній фотосесії, яка відбулася у внутрішньому дворику університету біля постаменту Петра Могили. Атмосфера заходу була святковою та натхненною, студенти отримали не тільки свої перші документи, але й незабутні спогади на початку свого навчального шляху.

Матеріали підготували завідувачка

Медіацентру Анна Джежар та