Університетська клініка ЧНУ імені Петра Могили запустила проєкт медичної діагностики та лікування сільського населення області

13 жовтня 2021 року представники Університетської клініки Чорноморського національного університету імені Петра Могили (Директор Університетської клініки Віктор Погромський, Головний лікар Університетської клініки Тетяна Яблонська (терапевт, невропатолог), Світлана Прежмерська (дитячий лікар-кардіолог) та студенти-кардіологи 6 курсу завітали до одного зі структурних підрозділів Південної аграрно-експертної компанії (ПАЕК) в селі Павлівка Снігурівського району.

Метою виїзду стало започаткування нового проєкту медичної діагностики та лікування сільського населення області  між Університетською клінікою ЧНУ імені Петра Могили та Південною аграрно-експертною компанією (ПАЕК).

У вересні 2021 року Університетська клініка ЧНУ імені Петра Могили за підтримки адміністрації ПАЕК отримала новий мобільний електрокардіограф, що суттєво розширило діагностичні можливості працівників Університетської клініки. Тепер медична допомога стала більш мобільною, а лікарі-кардіологи здійснюють  виїзні прийоми у віддалених районах міста та області.

Під час візиту було проведено медичну діагностику керівника та працівників компанії ПАЕК, членів їхніх сімей. Усі охочі мали можливість отримати консультації та рекомендації провідних лікарів (кардіолога, невропатолога, терапевта та педіатра). Окрім огляду та кардіограми одразу на місці, серед запропонованих послуг було вимірювання артеріального тиску та вимірювання рівню кисню в крові (сатурації).

Частина людей, що зверталися, скаржилися на проблеми з серцем, проте в ході експрес перевірок лікарі та студенти-медики Університетської клініки Могилянки виявили порушення роботи інших систем організму людини, що ускладнюють  роботу серця.

Програма медичної діагностики та лікування сільського населення області відкриває нові можливості для сільських мешканців та робить більш доступними сучасні методи діагностики та лікування.

Варто нагадати, що Університетська клініка працює вже понад рік та  надає послуги від терапевта та вузько направлених лікарів до повного курсу реабілітації після хвороби. Діагностика проходить за допомогою сучасного нового обладнання, яке закупили спеціально під новостворену лікарню. У клініці пацієнти можуть пройти таку діагностику:

1. УЗД всіх органів та тканин організму
  2. Ендоскопічна діагностика апаратом OLYMPUS з відеосистемою
  3. Пульсоксиметрія
  4. Глюкометрія
  5. Пікфлуометрія
  6. Отоларингоскопія
  7. Експрес – тести для визначення кислотності шлункового соку
  8. Комп’ютерна діагностика системою КАРДІО+:
  • ЕКГ (електрокардіографія)
  • Велоергометрія
  • Спірометрія
  • Реовазографія
  • БРЕЙН-ТЕСТ ЕЕГ (електроенцефалографія)
  • М-ТЕСТ (електронейроміографія)

Головною особливістю клініки є те, що тут можна пройти всі етапи для повного одужання: не лише діагностику та лікування, а і реабілітацію після перенесеної хвороби для відновлення організму/ здоров’я.

Запрошуємо до співпраці з університетською клінікою ЧНУ імені Петра Могили  усіх голів ОТГ Миколаївської області.