Університет Норд запрошує на навчання

Університет Норд запрошує здобувачів вищої освіти ЧНУ імені Петра Могили на навчання на весняний семестр 2024 року студентів-магістрантів за програмою «Економіка державного сектору».

Завдяки фінансуванню проєкту Erasmus+ Університет Норд має можливість запропонувати дві стипендії для студентів, які фізично приїдуть до Боде.

Оскільки студентам чоловічої статі наразі важко виїжджати закордон, для них є можливість навчатися за цією програмою онлайн.

Таким чином, загалом є 4 стипендії для студентів, які зможуть навчатися за обміном у бізнес-школі Університету Норд.

До участі допускаються студенти з рівнем володіння англійською мовою не нижче В2 (IELTS 5.0 або TOEFL 60).

Документи для подачі заявки:

• Онлайнова заявка;
  • копія паспорта / ідентифікаційної картки ;
  • офіційна довідка про успішність із навчального закладу англійською мовою;
  • угода про онлайн-навчання (для студентів Erasmus+).

Дедлайн подачі документів – 15 вересня 2023 р.

Документи приймаються на пошту відділу міжнародних звʼязків – fordep@chmnu.edu.ua .

Детальнішу інформацію можна знайти тут та на сайті.