Новий сайт університету ×

Участь викладачів кафедри управління земельними ресурсами у круглому столі


28 листопада 2025 року старший викладач кафедри управління земельними ресурсами Андрій Мась разом зі студентами спеціальності G18 «Геодезія та землеустрій» Чорноморського національного університету імені Петра Могили долучилися до круглого столу на тему «Право на постійне користування земельною ділянкою: чи буде політичне рішення?».

Захід був організований факультетом землевпорядкування Національного університету біоресурсів і природокористування України у співпраці з Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація фахівців землеустрою України».

Під час круглого столу учасники обговорили сучасний стан і проблеми правового режиму постійного користування, визначили категорії земель, що потребують особливого статусу, розглянули можливі моделі трансформації цього права, а також економічні та юридичні наслідки для держави, громад та установ. Окремо порушувалося питання готовності політичних інституцій до ухвалення комплексного рішення після трьох десятиліть невизначеності.

Участь у подібних заходах сприяє формуванню та розвитку фахових компетентностей студентів у сфері геодезії та землеустрою.