Участь студентів спеціальності «Соціальна робота» у фестивалі психологічних практик “На хвилі ресурсу”

10 жовтня 2024 року студенти першого, другого та п’ятого курсів спеціальності 231 «Соцільна робота» ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у фестивалі психологічних практик «На хвилі ресурсу», організованого фахівцями Навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” з нагоди Всесвітнього дня ментального здоров’я.

Учасникам була надана можливість обрати собі тематику майстеркласів. Так, першим майстеркласом, в якому взяли участь студенти спеціальності був «Про що тіло моє хоче мені сказати”. У процесі студенти отримали вступну інформацію, проаналізували прояви симптомів свого організму, намагались пояснити вплив цих симптомів та життя в цілому. Атмосфера доброзичливості та непримусовості допомагала краще зрозуміти свій внутрішній стан, а використання сучасних психологічних технік – незвично поглянути на проблематику.

Корисним також виявився майстерклас “Де знайти опору”, який був спрямований на пошук власних точок опори. Цей майстерклас включав також роботу з метафоричними картками та психологічними тестами. В результаті студенти змогли проаналізувати власні опори і зробити висновки на що потрібно звернути увагу.

Щиро дякуємо організаторам за запрошення та сподіваємось на подальшу співпрацю!