Участь студентів спеціальності «Соціальна робота» у благодійному ярмарку від державної реабілітаційної установи “Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю “Мрія”

12 вересня 2024 року студенти першого та другого курсів спеціальності 231 “Соціальна робота” ЧНУ імені Петра Могили разом з кураторами – доцентами кафедри Русланом Чубуком та Світланою Сурговою взяли участь у благодійному ярмарку, організованого працівниками Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю “Мрія” та батьками пацієнтів.

За словами директора Центру Олега Шепеля, мета благодійного заходу – збір фінансової допомоги для 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ (м.Миколаїв). Всього за результатами вдалося зібрати 26 177 гривень.

На заході вихованці Центру влаштували для відвідувачів концерт у вигляді вокально-танцювальних номерів. Також кожен охочий міг взяти участь у майтер-класі від працівників Центру або придбати собі патріотичні сувеніри на згадку, виготовлені пацієнтами Центру та їх батьками.

Відвідування подібних заходів є важливою складовою навчального процесу студентів спеціальності, оскільки має значний вплив на їх професійний розвиток та практичні навички. Така форма позааудиторної роботи дає змогу: набувати практичний досвід, удосконалювати комунікативні навички, розвивати соціальну відповідальність та емпатію, формувати професійну ідентичність, вносити свій вклад у підтримку благодійних ініціатив, познайомитись з фахівцями соціальної сфери та потенційними роботодавцями.

Щиро дякуємо організаторам за запрошення і можливість доєднатись до такої важливої ініціативи!