Участь студентів-економістів у марафоні «8 кроків на зустріч блакитній економіці»

В марафоні «8 кроків на зустріч блакитній економіці» брали участь 12 команд з різних куточків Миколаївщини. Факультет економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили був представлений 2 командами “Аквавумен” (Діана Маринич, Діана Матковська, Вероніка Матвєєва, Єлизавета Юнес, Єлизавета Зінченко) та “Еліот” (Катерина Наривончик, Карина Міщенко, Єлизавета Ткаченко, Ольга Хомяк).

Марафон «8 кроків на зустріч блакитній економіці» було організовано в рамках проєкту “Посилення спроможності до популяризації та підтримки розвитку блакитної та зеленої економіки в м. Миколаєві” в межах ініціативи «Мери за економічне зростання», що фінансується ЄС та підтримано проєктом «Фонд інновацій», який фінансується Королівством Данія. Проєкти впроваджуються програмою розвитку ООН (UNDP).

Підтримку менторів протягом марафону команди отримали від представників кафедри менеджменту (доктор економічних наук Тетяна Лункіна та кандидат економічних наук Любов Дранус). Протягом місяця учасники марафону розробили проєкти сталого туристичного маршруту, підводного музею, вітряної станції у морі, акваферми, відновлення Чорного моря після війни, свята сталого рибальства, дружнього до природи порту. Учасники гідно впорались з усіма завданнями та посіли призові місця.

Вітання та вручення призів відбувалось за участі Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича і керівника ВГО «Українська Асоціація Центрів Підтримки Бізнесу» Артема Ващиленка. Дякуємо організаторам за запрошення і чудову організацію Марафону. Вітаємо наших представниць та бажаємо подальших успіхів!