У студентів спеціальностей “Політологія” та “Соціальна робота” завершили практику в кабінеті соціально-психологічної підтримки

Другий тиждень практики на базі Навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню для студентів першого та третього курсів спеціальностей «Політологія» та «Соціальна робота» закінчився презентацією проєту розбудови простору студентського самоврядування «Нічого для нас без нас».

На заході були присутні перший проректор Юрій Котляр, керівник практики, доцент кафедри соціології та політології Наталя Громадська, завідувачка Кабінету соціально-психологічної підтримки Людмила Опанасенко, практичні психологи Кабінету соціально-психологічної підтримки Наталя Ференс і Лада Захарова.

Присутніх приємно вразила змістовність, ґрунтовність і життєздатність проєкту, хочеться відмітити командну взаємодію його авторів.