У ЧНУ імені Петра Могили відзначили Міжнародний день студентського спорту: пройшли змагання зі стрітболу серед студентів

20 вересня 2023 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відзначили Міжнародний день студентського спорту.

У великій спортивній залі зібралися запрошені гості, адміністрація університету, колектив факультету фізичної культури та спорту та студенти різних факультетів та інститутів.

Захід розпочався з вшанування пам’яті хвилиною мовчання загиблих захисників і захисниць України та прослуховуванням гімну України.

Першим із вітальним словом виступив перший проректор ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр, який, зокрема, закцентував увагу учасників на історичному аспекті свята:

«Саме в цей день 99 років тому, 20 вересня 1924 року, відбулися перші студентські всесвітні спортивні ігри», – зауважив Юрій Котляр.

Привітала колектив зі святом головний спеціаліст Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олена Мошків.

Вона також нагородила університетську спортивну родину за визначні досягнення на змаганнях з різних видів спорту, зокрема викладачів кафедри теорії та методики фізичного виховання та студентів факультету фізичного виховання та спорту.

З нагоди Дня студентського спорту в ЧНУ імені Петра Могили провели змагання серед студентів факультетів та інститутів зі стрітболу. Відкрили турнір в.о. декана факультету фізичного виховання та спорту Юлай Тупєєв та головний суддя змагань Микола Мінц.