У ЧНУ імені Петра Могили відкрили кабінет “сталого розвитку та екологічної просвіти”

20 червня 2024 року на кафедрі екології ЧНУ імені Петра Могили відкрили аудиторію «Сталого розвитку та екологічної просвіти».

Аудиторія має новий сучасний дизайн та обладнана новими меблями, що стало можливо завдяки отриманню професоркою кафедри екології Оленою Мітрясовою стипендії випускників від Гете Інституту, що реалізовує фінансовану Європейським Союзом програму House of Europe.

Війна, воєнний стан є викликом, який спонукає, попри все, рухатись далі, навчатись і навчати, працювати, тримати освітньо-науковий фронт. Створення комфортного, актуального, безпечного освітнього середовища навчання студентів є базовою складовою сталого розвитку університету, і кафедра екології, в цьому плані, намагається бути авангардом у реалізації різноманітних екологічних проєктів.

До урочистого відкриття кабінету завітали ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко та перший проректор Юрій Котляр, в.о.директора Навчально-наукового медичного інституту Наталія Терентьєва, а також колектив кафедри екології нашого університету.

Колектив кафедри екології чекає на навчання в новому навчальному році нових креативних студентів-першокурсників і має надію на подальший рух у напрямку генерування та втілення нових ідей щодо сталого розвитку й екологічного просвітництва.