У ЧНУ імені Петра Могили відбувся перший етап Майстерні розвитку органів студентського самоврядування «aGAIN 2.0»

8 квітня 2024 року в ЧНУ імені Петра Могили відбувся перший етап Майстерні розвитку органів студентського самоврядування «aGAIN 2.0» у межах проєкту  «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», та Уряду Данії.

Метою проведення заходу є розвиток спроможності молоді ставати агентами змін і провайдерами соціальної згуртованості в громадах та сприяти їх активній залученості до процесів відновлення на рівні освіти та громади.

Тому наші студенти, що представляли всі факультети та інститути, під час навчання отримали нові знання про різні аспекти молодіжного самоврядування, вдосконалили свої навички та вміння. Також сприяли розвитку лідерських якостей та відповідальності. Вони зосередились на завданнях та можливостях ОСС, а також на побудові ефективної організаційної структури. А головною ціллю було створення та розробка власних проєктів.

Ми дякуємо організаторам за важливі ініціативи!