У ЧНУ імені Петра Могили відбувся патріотичний кінопоказ “20 днів у Маріуполі”

У п’ятницю, 5 квітня 2024 року, студенти та викладачі Чорноморського національного університету імені Петра Могили переглянули документальний фільм «20 днів у Маріуполі», який розповідає про трагічні події, що відбувалися в українському місті Маріуполі на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Фільм, знятий журналістами Associated Press Мстиславом Черновим, Василиною Степаненко та фотографом Євгеном Малолєткою, дає глядачам можливість побачити жахливі наслідки війни та відчути біль і страждання людей, які пережили окупацію.

Після перегляду фільму відбулася дискусія, де студенти та викладачі поділилися своїми враженнями та думками.:

«Фільм дуже глибокий і емоційний. Він змусив мене задуматися про цінність життя та про те, як важливо цінувати мир», – говорить одна зі студенток.

Перегляд фільму «20 днів у Маріуполі» став для студентів та викладачів університету не просто переглядом чергової стрічки, а й глибоким емоційним досвідом, який змусив їх задуматися про цінність життя, мир та людську стійкість.

Важливо зазначити, що «20 днів у Маріуполі» здобув премію «Оскар» у категорії «Найкращий повнометражний документальний фільм» у 2024 році.