У ЧНУ імені Петра Могили відбулася конвокація бакалаврів і магістрів – 2024: вітаємо!

Уже традиційно, у середу, 3 липня 2024 року, в актовому залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулася конвокація бакалаврів і магістрів нашого закладу.

Усі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Конвокація розпочалась з гімну України та гімну Незламного університету Незламного міста.

Першим вітав наших випускників ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко:

«Я щиро радий, що сьогодні ми бачимо таку кількість усміхнених та щасливих випускників. Багато з вас уже працюють, а хтось лише почне свій професійних шлях на практиці. Але всіх вас об’єднує одне – ви випускники ЧНУ імені Петра Могили, амбітні, талановиті, творчі. Особисто мені хочеться, щоб ви запам’ятали сьогоднішній день, коли ви отримали диплом», – говорить Леонід Павлович.

Урочисто привітати нових фахівців на ринку праці завітали Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, його заступник Анатолій Петров, директор департаменту освіти і науки Миколаївської ОВА Алла Веліховська, Керівник КНП ММР «Міська лікарня» №4 м. Миколаєва Лариса Дергунова, заступниця начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Ольга Купчишина.

Вони разом із деканами факультетів та директорами інститутів урочисто вручили дипломи випускникам.

Музичні привітання для випускників дарували активні студенти гурту «Могилянка Family», які навчаються на різних факультетах та інститутах нашого університету, а також професорка кафедри екології ЧНУ Олена Мітрясова.

Загалом цьогоріч бакалаврат і магістратуру ЧНУ імені Петра Могили завершили майже 1000 студентів.

Також цьогоріч відбувся перший випуск іноземних студентів-магістрів за спеціальністю 222 «Медицина», які отримали кваліфікацію «Лікар» та направлення на проходження інтернатури.

Підтримати своїх випускників прийшли батьки, кохані, діти, колеги та викладачі.

Сама конвокація стала святковою подією в житті кожного присутнього.

Дякуємо всім запрошеним гостям за те, що завітали до нас, та привітали випускників.

Вітаємо випускників!

Зичимо міцного здоров’я, наснаги і невичерпної енергії!

Нехай кожен крок, який ви робите, приводить вас до кращого майбутнього!

Vivat, Чорноморський, Vivat!