У ЧНУ імені Петра Могили провели перший студентський форум “Горизонт Лідерства 2024”

У п’ятницю, 10 травня 2024 року, у приміщенні Вченої ради активна молодь Чорноморського національного університету імені Петра Могили зібралася на першому студентському форумі «Горизонт Лідерства 2024».

Організаторами заходу стали представники проєкту Nobel Learning PBC та студентський декан факультету комп’ютерних наук і засновник «ACTIVE Generation» Сергій Богданцев.

Тематикою зустрічі є обмін досвідом на прикладі реальних історії з життя професіоналів: як стати лідером та впливати на зміни у суспільстві.

Метою форуму є показ шляхів реалізації цілей та мрій у професійному середовищі через власний досвід успішних спікерів.

Спікерами заходу стали CEO та засновник американської компанії Nobel Learning PBC Ендрю Сакс. Журналіст та кореспондент «Суспільне: Миколаїв» Назарій Рубаняк, власниця кав’ярні «Cafes Richard», проєктна менеджерка «Агенції Регіонального Розвитку Миколаївської області» при Миколаївській обласній раді Ольга Вербицька.

Це подія об’єднала впливових професіоналів у сферах локального та міжнародного бізнесу, громадського сектору та ЗМІ, які поділилися своїми історіями успіху та випробувань на шляху до лідерства.

Як зазначають організатори заходу, лідерами не народжуються, лідерами – стають.

Маємо надію, що такі заходи стануть доброю традицією в нашому університеті, а студенти – кращими практиками та лідерами в суспільстві!