У ЧНУ імені Петра Могили минули змагання з настільного тенісу

Спорт – це не лише хобі чи розвага. Він є важливою частиною активного та здорового способу життя. Регулярна фізична активність сприяє підтримці фізичного здоров’я, зміцненню імунної системи, покращенню настрою та психічного самопочуття. Також вона може сприяти підвищенню продуктивності на робочому місці та зниженню ризику травматизму.

У проведенні спортивних заходів, університети відіграють важливу роль. Вони створюють сприятливі умови для розвитку спортивного духу, командної роботи та змагання, що сприяє формуванню здорового способу життя серед студентів, викладачів та співробітників.

У ЧНУ імені Петра Могили 1 травня 2024 року відбулися спортивні змагання з тенісу. Участь у турнірі взяли здобувачі вищої освіти, викладачі та співробітники університету.

У запеклих тенісних поєдинках команди сформовані з представників різних структурних підрозділів ЧНУ. Турнір проходив у напруженій, але дружній атмосфері, адже головною метою заходу було не лише визначити переможців, але й сприяти єднанню колективу, пропагувати здоровий спосіб життя та активний відпочинок.

За підсумками запеклих змагань переможцем турніру став доцент факультету комп’ютерних наук Євген Сіденко, який продемонстрував чудову майстерність та тактичну хватку, здобувши 10 перемог та 2 партії з товариським результатом.  Друге місце посів проректор з адміністративно-господарської частини, який також продемонстрував високий рівень гри, здобувши 8 перемог та 2 партії з товариським результатом. Третє місце посіла помічниця ректора Тетяна Горелова, яка здобула 8 перемог та 2 партії з товариським результатом.

Головним суддею змагань виступив викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання, майстер спорту міжнародного класу України Юрій Сергієнко. Суддею турніру був викладач кафедри Олег Конопляник.

Змагання з тенісу стали чудовим доповненням до низки заходів, які були проведені в ЧНУ імені Петра Могили з нагоди Міжнародного дня охорони праці.  Гравці зміцнили командний дух, покращили фізичну форму та просто весело провели час у дружній атмосфері.

Вітаємо переможців та призерів турніру, а також усіх учасників!