У ЧНУ ім. Петра Могили пройшла зустріч в рамках співпраці з Миколаївським академічним художнім драматичним театром, присвячена менторству у структурі Виробничої практики студентів-філологів

20 вересня 2024 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили в межах проєкту ЄС Еразмус+ 101082696-PROMENT «Сприяння професійній освіті та активній участі студентів через становлення комплексної системи менторства та тьюторства у ЗВО» у змішаному форматі відбулася Настановна конференція з Виробничої практики-2 для студентів-філолгів четвертого курсу (446у група).

Модератором зустрічі  «Роль ментора у структурі Виробничої практики-2» стала  Галина Косарєва, керівник практики, а також освітній  ментор  від ЧНУ імені Петра Могили.

Під час практики познайомились із директором і головним режисером театру, Свистуном А. О. та керівником художньо-драматургічної частини, актрисою Мариною Васильєвою.

Куратор практики від театру Марина Васильєва розповіла про різновиди роботи для студентів.

Також  доцент Пономаренко С. С. окреслив подальші напрями співпраці з Миколаївським  академічним художнім драматичним театром як одним із стейкхолдерів. Під час зустрічі учасники також побували за лаштунками театру на репетиції прем’єри вистави «За двома зайцями».

Бажаємо студентам протягом практики ефективно розвивати свої особисті якості, а також фахові компетентності.