Twinning програма «Ініціатива єдності» Університет Свонсі (Swansea University) (Великобританія)

Факультети, які є в Університеті Свонсі: Медичний факультет, факультет комп’ютерних наук, філологія, політичні науки, економічний факультет, юридичний факультет.

Цього року приймають 15 кандидатів на навчання.

Що повинні мати охочі для участі в програмі?

1. заява на ім’я ректора (з візою декана та планово-фінансового відділу) – для прикладу заяви та розгорнутої інформації щодо підписів прийти до кабінету 1-114(2);
  2. скан-копія закордонного паспорту;
  3. CV (Curriculum vitae за структурою Europass);
  4. мотиваційний лист (англійською мовою);
  5. Transcript of records (виписка оцінок за весь період навчання);
  6. рівень володіння англійською мовою – В2 (сертифікати – за наявності; за їх відсутності буде тест)

Рівень англійської учасників має бути не менше В2, що має підтверджувати сертифікат міжнародного зразка. За відсутності сертифікати – варто складати тест від Університету Свонсі).

Візу отримувати обов’язково.

Навчання та проживання покривається стипендією (оформлення візи, трансфер, харчування – за власний кошт), а також студент отримує щомісячну стипендію на руки близько 500 фунтів стерлінгів.

Після реєстрації студентів вони також реєструються на житло, після чого з ним контактує університет і вирішується питання щодо проживання.

Прийом документів до 25 вересня 2024 року.

Особливості участі студентів-чоловіків у програмах академічної мобільності

У зв’язку з введенням військового стану для студентів-чоловіків  є обмеження щодо перетину кордону. Виїжджати за кордон можуть студенти закладів освіти державної чи комунальної власності віком від 18 до 22 років. Згідно з постановою КМУ №366 від 02.04.2024, для виїзду вони обовʼязково мають бути учасниками програм освітньої академічної мобільності і прямувати на навчання в іноземні виші. Важливо, що студенти-чоловіки зможуть легально перебувати за кордоном не більше тривалості навчального семестру.

На навчання за кордон зможуть виїжджати студенти, які здобувають ступінь бакалавра. На магістрів цей дозвіл поширюється тільки за умови, якщо вони навчаються за спеціальністю медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування.

Для перетину кордону студенти повинні мати такі документи:

• довідку від закладу вищої освіти про направлення на навчання в іноземному закладі освіти;
  • копію договору академічної мобільності, засвідчену закладом освіти України;
  • е-квиток студента (учня), перевірений засобами порталу «Дія»;
  • військовий квиток чи посвідчення військовозобовʼязаного з відповідними відмітками районного (об’єднаного районного) чи міського (районного в містах, об’єднаного міського) ТЦК.