Три “золота”: студенти факультету фізичного виховання і спорту перемогли на чемпіонаті Миколаївської області з важкої атлетики

25 травня пройшов відкритий чемпіонат Миколаївської області з важкої атлетики та турнір пам’яті заслуженого тренера України Михайла Співака.

За першість змагалися 58 спортсменів.

Студенти ЧНУ імені Петра Могили  здобули золоті медалі у своїх вагових категоріях. Студент першого курсу факультету фізичного виховання і спорту Денис Тіхоміров у ваговій категорії до 96 кг  посів І місце з результатом 102 кг у ривку та 127 кг у поштовху з сумою двоєборства – 229 кг.

Студент третього курсу  Борис Слободський у ваговій категорії до 55 кг посів І місце з результатом 78 кг у ривку і 91 кг у поштовху та виборов суму 161 кг.

Також у чемпіонаті брав участь викладач кафедри олімпійського та професійного спорту Юрій Слободський, який у ваговій категорії до 73 кг посів І місце з результатом 103 кг у ривку та 130 кг у поштовху з сумою двоєборства – 233 кг.

Під час чемпіонату відбувся відбір на участь у чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів та юніорок до 20 та молоді до 23 років.

Вітаємо з перемогою в змаганнях і від душі бажаємо ніколи не сумніватися в своїх силах і прагненнях, завжди боротися до кінця і вірити у свій успіх!