Студентки та випускники ЧНУ імені Петра Могили представлятимуть Україну на Паралімпіаді-2024

Студентки Чорноморського національного університету імені Петра Могили братимуть участь у Паралімпійських іграх-2024, які пройдуть у Парижі з 28 серпня по 8 вересня.

Анна Гонтар, 20-річна майстриня спорту України міжнародного класу (МСУМК), виступатиме у змаганнях з параплавання. Ірина Шинкарьова, 19-річна майстриня спорту України (МСУ), братиме участь у змаганнях з настільного тенісу.

Також у XVII Паралімпіаді від ЧНУ ім. Петра Могили братимуть участь і випускники університету. У змаганнях з параплавання за перемогу боротиметься 35-річний МСУМК Сергій Паламарчук. Водночас у фехтуванні на візках наш університет представлятимуть Олег Науменко (38 років) та Дмитро Сереженко (34 роки), обидва – майстри спорту України міжнародного класу.

Паралімпійська команда України цього року складатиметься з 140 атлетів, які змагатимуться у 17 видах спорту. Найбільше представництво матимуть наші плавці (37 спортсменів) та легкоатлети (28 спортсменів).

Вболіваємо разом та бажаємо успіхів нашим спортсменам!