Студентки ЧНУ імені Петра Могили перемогли на чемпіонаті України з параплавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

З 15 по 18 травня в місті Полтава проходив чемпіонат України з параплавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Участь у цьому престижному турнірі взяли й дві студентки Чорноморського національного університету імені Петра Могили, які здивували світ своїми неймовірними досягненнями. Анна Гонтар та Марія Колісніченко Марія, стали справжніми героїнями цих змагань.

Анна Гонтар вразила своїм виступом, ставши триразовою чемпіонкою України на дистанціях 50 м вільним стилем, 100 м на спині та 50 м батерфляєм. Її захоплююча майстерність і витримка викликали загальне захоплення серед глядачів і конкурентів.

Не поступилася їй і Марія Колісніченко, яка також здобула три золоті медалі у дисциплінах 50 м вільним стилем, 50 м брасом та 50 м на спині.  Марія також показала свою унікальну універсальність, ставши срібною призеркою у змаганнях на 150 м комплексному плаванні та бронзовою призеркою на дистанціях 100 м та 200 м вільним стилем.

Ці неймовірні досягнення не були б можливими без величезної праці та підтримки від тренерського штабу. Спортсменів підготували до змагань такі відомі тренери, як Вдовиченко Геннадій, Воронцова Оксана, Сальнікова Олена, Ільїна Тетяна, Козленко Андрій, Нагієва Алла, Бойченко Оксана та Тюветський Денис, які вклали величезний труд та енергію в розвиток та підготовку своїх підопічних.

Вітаємо Анну та Марію з цими блискучими перемогами! Їхні досягнення – це не лише особистий успіх, але й гордість для всього Чорноморського національного університету імені Петра Могили.