Студентка-міжнародниця Анастасія Своріна взяла участь у літній школі «Психологічна війна: контроль над громадськістю» у Німеччині

У червні 2024 року студентка-міжнародниця першого курсу ЧНУ імені Петра Могили Анастасія Своріна взяла участь у літній школі «Психологічна війна: контроль над громадськістю» для українських та німецьких студентів, яка проходила в Університеті Йогана Гутенберга у місті Майнц (Німеччина).

Однією з організаторів стала кандидатка політичних наук, старша викладачка кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ імені Петра Могили Олеся Звездова.

У межах літньої школи студенти та експерти мали можливість проаналізувати приклади психологічного впливу в Європі та світі. Особливий акцент був зроблений на комунікації під час російської війни проти України, а головним питанням стало: «Як поширення дезінформації та фейків може стати зброєю та як захистити суспільство?».

Олеся Олександрівна підсумувала результати заходу: «Це був тиждень лекцій, виступів експертів, воркшопів, тренінгів, круглий стіл і фінальний захист студентських проєктів. А головне – комунікація і обмін досвідом! Студентка 191 групи Анастасія Своріна гідно представила наш університет, проявила себе і отримала сертифікат про участь міжнародного зразка!»

Пишаємося нашими студентами та викладачами, які беруть участь та організовують проєкти важливі як для освіти та саморозвитку, так і для іміджу нашої держави за кордоном!