Студентка факультету фізичного виховання Чорноморського національного університету імені Петра Могили і спорту Дарина Кравченко посіла 1 місце, ставши Чемпіонкою Європи!

5-6 жовтня 2024 року в м. Альмера (Королівство Нідерландів) відбувся відкритий Чемпіонат Європи з рукопашного бою, у якому брали участь більше 200 спортсменів із Німеччини, Бельгії, Нідерландів, України, Польщі, Угорщини, Узбекистану, Казахстану, Чехії, Данії, Франції, Великої Британії, Швейцарії та Туреччини.

Підготували спортсменку заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури та спорту, старший тренер національної збірної України Олександр Міненко;

старший тренер збірної Миколаївської області, МСУМК Андрій Брильов.

Вітаємо Дарину та бажаємо подальших успіхів!