Студенти спеціальності “Геодезія та землеустрій” успішно захистили кваліфікаційні роботи

24 червня 2024 року на кафедрі управління земельними ресурсами відбувся захист кваліфікаційних робіт першого (бакалаврського) рівня вищої освіти галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Головою екзаменаційної комісії під час захисту робіт був доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри геодезії та геоінформатики Львівського національного університету природокористування Роман Ступень.

Захист відбувався в змішаному режимі – в очному та дистанційному форматі з використанням платформи Zoom.

Студентами були представлені актуальні випускні роботи першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, в яких досліджувались особливості розробки проєктів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів, питання щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистих селянських господарств, особливості розробки проєктів організації території землекористувань, теоретичні та методичні аспекти обґрунтування сівозмін під час створення проєктів землеустрою. В роботах ще були дослідженні питання геодезичного забезпечення нормативної грошової оцінки земель, а також геодезичних робіт під час розробки проєктів землеустрою.

Екзаменаційна комісія відзначила високий рівень представлених до захисту та захищених кваліфікаційних робіт. Студенти переконливо відповідали на поставлені питання та доводили свою думку.

Успіхів у подальшому житті нашим студентам, нових досягнень та кар’єрних злетів у мирній Україні!