Студенти-геодезисти відвідали підприємства Миколаєва

Студенти 318 групи спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» відвідали Миколаївську регіональну філію державного підприємства “Центр державного земельного кадастру”.

Керівник філії В. А. Гончар ознайомив студентів з виробничим процесом у структурному підрозділі «Оцінка земель». Студентам розповіли про види робіт, що виконує «Центр державного земельного кадастру». Обговорили можливості проходження практики та працевлаштування студентів після завершення навчання. Віталій Анатолійович наголосив на проблемних питаннях, які виникають у процесі виконання земельно-кадастрових робіт.

Студенти відвідали ДП “Миколаївський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” та ФОП «Лановський О.В.» з метою порівняння умов виконання землевпорядних робіт у різних формах господарювання. Побачили та проаналізували переваги та недоліки тієї або іншої форми організації роботи на типових землевпорядних підприємствах.

Студенти набули досвіду практичних аспектів землевпорядної діяльності та надихнулись на подальше вдосконалення професійних компетенцій.