Студенти ЧНУ імені Петра Могили пройшли курс “Як пережити війну разом: курс для родин військовослужбовців, ветеранок та ветеранів”

Війна вдерлася в наше життя й торкнулася кожної сім’ї.

Для свідомого українця важливими є питання: як підтримати військових? Як правильно комунікувати з ветеранами? Як будувати здорові стосунки при ненормальних умовах життя? Як допомагати людям у стресових ситуаціях?

Відповідь на ці та багато інших питань студенти та викладачі факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили отримали після прослуховування курсу «Як пережити війну разом: курс для родин військовослужбовців, ветеранок та ветеранів» на онлайновій платформі «Prometheus».

Зазначимо, що захід був організований в рамках проведення державної інформаційної кампанії щодо вшанування ветеранів, пам’яті загиблих (померлих) захисників і захисниць України з метою формування в молодого покоління шанобливого ставлення до зазначених осіб, виховання молоді в дусі патріотизму та героїзму.