Студент першого курсу факультету фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили Владислав Говяденко посів ІІ місце на відкритому Кубку Молдови з джиу-джитсу

Студент першого курсу факультету фізичного виховання і спорту Чорноморського національного університету імені Петра Могили Владислав Говяденко посів ІІ місце на відкритому Кубку Молдови з джиуджитсу, якій проходив на початку жовтня в місті Кагул.

У змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів, що підкреслює високий рівень конкуренції. Виступаючи у розділі Gi, Владислав здобув дві срібні нагороди: ІІ місце у ваговій категорії до 81 кг та ІІ місце в абсолютній категорії. Це досягнення свідчить про його високу майстерність та наполегливу підготовку у клубі Zr Team Mykolaiv.

Вітаємо Владислава з досягненнями та бажаємо успіхів у майбутніх змаганнях!