Стрельчук Яна В’ячеславівна

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов факультету філології ЧНУ імені Петра Могили

Закінчила Миколаївський державний педагогічний університет та отримала кваліфікацію викладач (вчитель) англійської і німецької мов та зарубіжної літератури в навчальних закладах освіти I-IV рівнів акредитації.

Захистила дисертацію за темою – «Формування культури морально-ділових відносин у майбутніх менеджерів зовнішньоекономічної діяльності» (13.00.04 – теорія та методика професійної освіти).

Викладає на спеціальності «Медицина».

Коло наукових інтересів: навчання англійської мови студентів-медиків.

Профіль у Google Академії: Яна Стрельчук

Телефон: (0512) 76-55-80

Підвищення кваліфікації

Підвищення кваліфікації за програмою  «Професійний розвиток: методологічна основа та інноваційні технології» ( 1 січня-11 лютого 2024 р.,) на базі науково-освітнього центру професійного розвитку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Центру українсько-європейського наукового співробітництва.

Основні публікації:

1. Стрельчук Я.В. Аналіз впливу професійної освіти на формування морально-ділової культури в майбутніх менеджерів міжнародного бізнесу. С. 362-368.- Педагогічна освіта: теорія і практика: Збірник наукових праць / Кам’янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка; Інститут педагогіки НАПН України. Вип. 29 {2-2020}. Київ: Міленіум, 2020. 432 с.
  2. Стрельчук Я.В. Практика використання медіа контенту мережі Інтернет для формування професійної компетентності засобами іноземної мови. С. 344-355.- Педагогічна освіта: теорія і практика: Збірник наукових праць / Кам’янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка; Інститут педагогіки НАПН України. Вип. 30 {1-2021}. Київ: Міленіум, 2021. 408 с.
  3. Стрельчук Я.В. Pedagogical conditions of foreign language communication competence formation of medical students on the basis of module technology education. С.267-278.- Педагогічні науки: теорія, історія, інноваційні технології: наук. журнал. Суми: Вид-во СумДПУ імені А. С. Макаренка, 2021.№ 1 (105). 480 с.
  4. Стрельчук Я.В. Model of the formation of intercultural competence of medical students in foreign language classes by means of active learning technologies. С. 398-408.- Збірник наукових праць / Кам’янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка; Інститут педагогіки НАПН України. Вип. 31 {2-2021}. Київ: Міленіум, 2021. 418 с.
  5. Стрельчук Я.В. Technologies for the implementation of the model for the formation of intercultural competence of medical students in foreign language classes (збірник наукових праць Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка; Інститут педагогіки НАПН України. Вип. 32 {1-2022}. Київ: Міленіум, 2022.
  6. Стрельчук Я.В. Typology of difficulties in learning a foreign language for students of non-linguistic faculties Кам’янець-Подільський національний університетуім. І. Огієнка; Інститут педагогіки НАПН України. Вип. 36 {1-2024}. Київ: Міленіум, 2024.