Спільні археологічні дослідження на території рекреаційної зони: Лабораторія археології та етнології ЧНУ імені Петра Могили працює спільно з Інститутом археології НАН України

Лабораторія археології та етнології Чорноморського національного університету імені Петра Могили в рамках договору з  Інститутом археології Національної академії наук України провела спільні археологічні дослідження на території рекреаційної зони Вознесенського району Миколаївської області.

Протягом робіт були окресленні плани на майбутні вишукування та складені акти порушення чинного пам’яткоохоронного законодавства.

Спільна робота ЧНУ імені Петра Могили та Інституту археології НАН України сприяє збереженню історико-культурних пам’яток регіону.