Розвиток професійного спорту в ЧНУ імені Петра Могили: випускники університету перемогли на Паралімпіаді – 2024

За професійним спортом щороку спостерігає весь світ, очікуючи на нові перемоги та звершення спортсменів, підтримуючи їх та щосили вболіваючи.

Паралімпійські ігри 2024 року в Парижі стали визначною подією для випускників та студентів ЧНУ імені Петра Могили, які продовжують підкорювати спортивні вершини.

Випускники факультету фізичного виховання і спорту здобули низку бронзових нагород у різних видах спорту, показавши високий рівень підготовки та відданість своїй справі.

За час Паралімпіади – 2024 випускниця факультету фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили Анна Гонтар виборола одразу три медалі в секції «Параплавання», зокрема 29 серпня вона фінішувала на 50-метрівці вільним стилем у класі S6, 1 вересня Анна стала бронзовою призеркою у фіналі запливу на 100 м брасом (клас SB5), а 6 вересня у складі збірної команди України (Анна Гонтар, Ярослав Семененко, Ірина Пойда та Олександр Комаров) здобула бронзову нагороду в змішаній естафеті 4×50 з комплексного плавання (20 очок). У кваліфікаційному запливі українці показали третій час – 2:43.22. Фінальний заплив українські плавці закінчили з європейським рекордом – 2:31.51.

31 серпня 2024 року Паратенісистка, студентка факультету фізичного виховання і спорту ЧНУ Ірина Шинкарьова та її партнер Віктор Дідух завоювали «бронзу» Паралімпіади-2024 у міксті парного настільного тенісу (клас XD17). У півфіналі Дідух та Шинкарьова поступилися представникам Китаю Чжао Шуая та Мао Цзіндянь.  Попри це, українські настільні тенісисти вибороли першу в історії медаль України у міксті на Паралімпійських іграх.

А вже 3 вересня випускник ЧНУ імені Петра Могили Сергій Паламарчук виборов бронзу Паралімпіади у плаванні на дистанції 50 метрів на спині (клас S3).

Усі вони – наша гордість, натхнення і віра в успішне майбутнє! Це результат багаторічної плідної виснажливої праці!

Колектив ЧНУ імені Петра Могили вітає кожного з них, ми пишаємося своїми випускниками, які демонструють відмінні результати на міжнародній арені!

Матеріал підготували завідувач

Медіацентру Анна Джежар та