Розпочав роботу студентський науково-професійний гурток “Землевпорядник”

За ініціативи викладача кафедри управління земельними ресурсами, заслуженого землевпорядника України А. Ю. Мася розпочав роботу студентський науково-професійний  гурток “Землевпорядник”.

Андрій Юльянович багато років приділив землевпорядній справі, працював на посаді директора в період 1992-2009 рр. в ДП «Миколаївський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», який здійснює діяльність у сферах інжинірингу, геології та геодезії, гідрографії та гідрометеорології.

отже, студенти мають можливість отримати досвід практичної підготовки в системі управління земельними ресурсами, поглибити знання щодо обстежувальних, вишукувальних, топографо-геодезичних, картографічних, проєктних  та проєктно-вишукувальних робіт.